Évtizedes bravúr előtt futsal csapatunk

10 éve nem látott bravúrra készül a Kaposvári Egyetem futsal csapata. A fiúknak minden esélyük megvan, hogy a Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokságban csoportelsőként jussanak a legjobb nyolc közé, miután 2009 után újra le tudták győzni a Pécsi Egyetem gárdáját.

A sikeres egyetemi sportolókat díjazták

A Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokságban kiemelkedő eredményt elért hallgatókat köszöntötték szerdán, a Kaposvári Egyetemen. Az intézmény az élsportban, a tömegsportban és a sportlétesítmények fejlesztésében is komoly előrelépéseket tett az elmúlt három évben.

teke 1903

December 28-án rendezték a Közutasok Tekecsarnokában a kaposvári sportegyesületek évbúcsúztató tekeversenyét, amelyen a Kaposvári Egyetem oktatóiból és hallgatóiból összeállított csapat kellemes meglepetésre a második helyet szerezte meg.

20181213 futsal wide

Sikerrel vette az első akadályt a Kaposvári Egyetem futsal csapata. A fiúk 7-4-es győzelmet arattak a hazai pályán játszó Dunaújváros ellen a Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokság első csoportmérkőzésén

KE Sportolók Éjszakája – Város- és kocsmaismereti verseny

A november 27-i eseményen 12 csapat mérte összes tudását, ebből 8 együttesnek sikerült teljesítenie a pályát. A verseny célja az volt, hogy a résztvevők megismerkedjenek Kaposvár belvárosának híresebb épületeivel, szobraival és a hozzájuk kapcsolódó kiemelkedő személyiségekkel.