Triatlon MEFOB: A középmezőnyben végeztek hallgatóink

Szépen helyt álltak versenyzőink életük első Triatlon MEFOB versenyén. A Fadd-Domboriban rendezett megmérettetésen, nehéz időjárási körülmények között Szerb Boglárka a 6. helyen végzett, Szerb Bence pedig 10. lett.

2018. július 21-22-én rendezték Fadd-Domboriban a XXXIV. sporTolna 2014 Triatlon Fesztivált, ennek keretében került sor a Triatlon Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokságra. A versenyt az olimpiai távon rendezték, így 1,5 km úszás, 40 km kerékpár és 10 km futás várt az indulókra. A női és a férfi mezőnyben 10 magyar egyetem fiatal sportolói versengtek egymással. Az időjárás nem fogadta kegyeibe a triatlonistákat, hiszen az úszást esőben, a kerékpározást pedig vizes aszfalton kellett teljesíteniük. Mindkét kaposvári induló először vett részt a Triatlon MEFOB-on és az erős mezőnyben jó hajrával Szerb Boglárka a 6. helyen ért célba, Szerb Bence pedig a férfiak között a 10. helyet szerezte meg.

Gratulálunk hallgatóinknak és további sikereket kívánunk!